Оптимізація роботи холодильника Hitachi

Господар може купити холодильник Hitachi, щоб користуватися ним тривалий час. Покупець вибирає агрегат, та сподівається на тривалу, надійну його роботу.

Щоби не витрачати гроші на купівлю нового агрегату, треба створити умови для тривалого користування, тієї техніки яка вже е. Для цього треба дотримуватися правил користування (експлуатації) холодильником, які рекомендовано виробником.

Щоб апарат працював довгий час справно, потрібно дотримуватися простих правил:

 • правильне місце для агрегату;
 • встановити на рівній поверхні;
 • очищати конденсатор від пилу;
 • відмовитися від хаотичного завантаження камер;
 • дотримуватися гігієнічних заходів;
 • стежити за станом ущільнювача.

Прислухаючись до порад можна продовжити життя техніки.

Як продовжити експлуатацію агрегату

Дбайливе ставлення до холодильної техніки починається із правильної установки. По перше треба вибрати правильне місце розташування для холодильника. Це першій крок до тривалого користування техніки:

 • Апарат повинен стояти на жорсткі та рівні підлоги. Перед установою можна за допомогою рівня перевірити місце. Якщо холодильник буде установлений на нерівній підлозі, тоді збільштеся рівень шуму від роботи, тобто буде тобто буде чутно брязкіт.
 • Обов’язково під час установки треба дотримуватися дистанції між стіною приміщення і задньою стінкою холодильника. Не варто холодильник дуже близько ставити до стіни. Річ у тому, що холодильник потребує циркуляції повітря.
 • Не можна встановлювати агрегат близько до опалювальних приладів.
 • Виробник не рекомендує встановлювати техніку у місці, де можливий контакт із водою. Постійна присутність вологі сприяє руйнуванню ізоляції електричних приладів.
 • Не рекомендується встановлювати холодильну техніку під пряме сонячне проміння.

Оптимальне положення апарата буде далеко від прямих сонячних променів, плити, посудомийної машини і або інших джерел тепла. Таким чином можна заощадити рахунки за електроенергію, та холодильник буде працювати не потребуючи ремонту.

Поради як знизити навантаження на холодильник

По перше, треба знати як закладати продукти. Чому це важливо? Тому що «забитий під зав’язку» техніка працює у максимальному режимі. Набагато простіше працювати напівпорожнім. Аппарат працює краще, ефективніше коли він завантажений, але не при забитих аби як камерах. Хаотичне розташування продукту може спричинити багато неприємностей. Раціональна наповненість холодильника надає можливість набагато простіше працювати, бувши «забитим під зав’язку», ніж напівпорожнім.

Поради як знизити навантаження на холодильник починаються із правильного завантаження камер. Раціональне завантаження дозволить:

 • економно використовувати простір камер;
 • не витрачати багато часу на пошуки потрібного продукту. Тобто двері холодильника не будуть довго відкритими, камери будуть менше розхолоджуватися. А результат економія електроенергії.

Для раціональної організації простора камер потрібні спеціальні контейнери, та пакувальні пакети, які можна використовувати для харчових продуктів.

Продукти повинні бути укладені так, щоб між ними був простір. Якщо полиці хаотично забити пакетами, не залишаючи простору, тоді буде порушений доступ холодного повітря на всі продукти.

Не можна ставити в холодильну камеру гарячі страви. Якщо поставити гаряче блюдо, підніметься температура в камері. Щоб знизити температуру компресор почне працювати в посиленому режимі . Результат необдуманого вчинку:

 • По перше, збільшиться витрата електроенергії.
 • А головне, якщо постійно ставити гарячі страви, збільшиться навантаження на компресор. Слід нагадати, що компресор побутового агрегата не витримує роботу таких випробувань. Компресор може зламатися, а він е серцем агрегата. Заміна его стане в копієчку.

Дуже важливе е налаштування оптимальної температури для холодильної камери. Температура в холодильній камері повинна, бути приблизно +5, в морозильній камері -18. Якщо буде встановлена ​​дуже низька температура, агрегат буде працювати із великим навантаженням. В результаті швидко виробить свій ресурс.

Поради користувачам

Двері потрібно відкривати, тільки користуючись ручкою. Довго тримати двері відкритимипогано позначається на температурі в камері. Якщо довго тримати двері відкритими, збільшується навантаження на компресор.

Потрібно стежити за станом ущільнювача на дверях, який забезпечує щільність прилягання двері. Тому якщо апарат став часто включатися, погано тримає холод, можливо проблема взносі ущільнювача. Буде потрібна заміна ущільнювача (гумки по периметру дверцята) якщо ті зношені. Якщо ущільнювач пошкоджений, тоді холод не утримується і компресору доводиться часто включатися, внаслідок чого виробляється його ресурс.

Ущільнювальну гуму слід ретельно протирати від пилу, крихт. Під час прибирання не бажано використовувати хімічні миючі засоби, оскільки вони можуть сприяти висиханню і появи тріщин.

Щільність прилягання двері перевірити можна за допомогою аркуша паперу. Лист потрібно притиснути дверима. Якщо при закритих дверях лист прослизає, значить, проблема в ущільнювачі.

Конденсатор, якому потрібен догляд. Шукати его потрібно на задній стінці старих агрегатів розташований конденсатор, у нових він знаходиться знизу. Чистка знеструмленому конденсаторові проводиться раз на рік. Зазвичай там накопичується багато пилу. Старі моделі потрібно відсунути від стіни та пропорохотяжити. Нові прибирати простіше. На кухні часто миють підлогу. Ось при митті підлоги можна зробити чистку конденсатора. Така чистка вбереже апарат від перегріву і продовжить його експлуатацію на кілька років.

Розморожування або боротьбу із шубою слід проводити як в старих моделях, так і в нових. У нових агрегатах встановлена ​​функція No Frost, тобто без інею, але навіть такі моделі вимагають розморожування один раз на пів року. У таких моделях розподіл холодного повітря здійснює вентилятор, через спеціальні отвори стіні.

Hitachi Ukraine
Комментариев нет
Категории:
Советы
Комментарии
Пока нет ни одного отзыва.
Написать комментарий
Все результаты поиска
Don`t copy text!
×